Codziennie muzyka na żywo!
JAZZ BLUES FUNK SOUL HIP-HOP...
Poniedziałek - Piątek13 - do ostatniego gościaSobota i niedziela 12 - do ostatniego gościa
Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

JAZZ FRIENDS TRIO

05 Wrz 21:30:23:30

20PLN - 25PLN

Wojciech Tramowski – gitara
Jacek Kaliszewski – kontrabas
Przemysław Cioch – perkusja

*wstęp: 20/25 pln

WOJCIECH TRAMOWSKI

Laureat konkursów gitarowych, między innymi Guitar City. Muzyk zespołów Stand’ Art, Connected Guitars oraz własnej formacji Open Trio. Skrupulatnie śledzi najnowsze trendy w jazzie poszukując dla siebie rozwiązań brzmieniowych i stylistycznych. Współpracował między innymi z Kajetanem Galasem, Marcinem Ślusarczykiem, Maćkiem Adamczakiem, Dominikiem Mietłą i Karolem Szymanowskim.

JACEK KALISZEWSKI

Kontrabasista, który zawsze porywa publiczność. W swojej grze łączy energię i radość. Wychowanek szkół muzycznych w Żyrardowie i Warszawie. Obecnie na stałe współtworzy zespół Singin’ Birds oraz współpracuje z trębaczem Troyem Andersonem.

PRZEMYSŁAW CIOCH

Pomysłodawca i leader projektu Jazz Friends. Od początku lat dziewięćdziesiątych wspierany przez Wojtka Tramowskiego. Przygodę z jazzem rozpoczął od stypendium Berklee College of Music i współpracy z zespołem Marka Napiórkowskiego, z którym po zdobyciu nagrody na Jazz Juniors brał udział w najważniejszych festiwalach jazzowych w Polsce.

Potem przyszła kolej na długoletnią współpracę z triem Przemka Chołodego, z którym występował na prawie wszystkich dużych imprezach bluesowych w kraju. Z zespołem Jazz Friends występowali między innymi saksofoniści: Marcin Ślusarczyk, Jarosław Bothur, basiści Klaus Kappmayer, Tomasz Kupiec, pianiści: Bogusław Kaczmar, Marek Markowski.

Szczegóły

Data:
05 Wrz
Czas:
21:30:23:30
Koszt:
20PLN - 25PLN