Codziennie muzyka na żywo!
JAZZ BLUES FUNK SOUL HIP-HOP...
Poniedziałek - Piątek13 - do ostatniego gościaSobota i niedziela 12 - do ostatniego gościa
Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

JUDYTA PISARCZYK ENSEMBLE

14 Sty 21:00

15PLN - 20PLN

Judyta Pisarczyk – wokal, kompozycje
Marek Tutko – instrumenty klawiszowe
Michał Honisz – gitara elektryczna
Bogumił Eksner – gitara basowa
Roman Majda – perkusja

bilety: 15/20 pln

Judyta Pisarczyk Ensemble – Jesteśmy grupą przyjaciół z różnych stron Polski – Gorzów, Nysa, Racibórz, Kochanowice, Bytom – studentami i absolwentami Instytutu Jazzu w PWSZ w Nysie, gdzie się wszyscy poznaliśmy i dzięki czemu możemy współpracować muzycznie. Grupa powstała w tym roku z inicjatywy liderki, Judyty Pisarczyk. Na swoim koncie mamy już nagrodę Grand Prix Ladies’ Festival w Gdyni 2017, dzięki której 9 listopada bieżącego roku nagramy koncertową płytę w Studio Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie. Zostanie ona wydana przez Polskie Radio.

Urszula Dudziak, przewodnicząca jury, tak określiła Judytę po jej konkursowym występie na Ladies’ Jazz Festival Gdynia 2017: „Jak słuchałam Judyty Pisarczyk, cieszyłam się ogromnie, że rośnie nam nowa generacja świetnych wokalistek jazzowych. Judyta pięknie z wielką swobodą improwizuje i frazuje, jest perfekcyjna technicznie, czyli komplet szczęścia. Według mnie jest gotowa, żeby zająć czołowe miejsce na firmamencie naszej wokalistyki jazzowej.”

Judyta Pisarczyk zdobyła również III miejsce na 44 Konkursie Wokalistów Jazzowych Zamość 2017, a na początku października tego roku była gościem „LP Trójki” – audycji Programu 3 Polskiego Radia, prowadzonej przez Piotra Barona.

Muzyka grana przez zespół to szeroko pojęty jazz, soul, r&b. Wykonujemy zarówno autorskie kompozycje jak i własne interpretacje utworów artystów, których słuchamy na co dzień i od których czerpiemy inspiracje, m.in. Joshua Redman, Snarky Puppy, Betty Carter, Al Jarreau, Ledisi.

https://www.facebook.com/Judyta-Pisarczyk-Music-130147947647115/

Szczegóły

Data:
14 Sty
Czas:
21:00
Koszt:
15PLN - 20PLN