Codziennie muzyka na żywo!
JAZZ BLUES FUNK SOUL HIP-HOP...
Poniedziałek - Piątek15 - do ostatniego gościaSobota i niedziela 13 - do ostatniego gościa
Wczytuje Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • Wydarzenie minęło.

LEVI

17 mar 21:30

| 15/20

Ewa Novel – wokal

Bartek Łuczyński – harmonijka

Grzegorz Skoczylas – gitara

Tomasz Budek – bas

Adam Leśniak – perkusjonalia

wstęp: 15/20 pln

levi

Ewa Novel – niesamowita barwa głosu i taki sam temperament sprawiają, że każdy koncert z jej udziałem to spore wydarzenie. Śpiewała od najmłodszych lat, jako jedyna z zespołu liznęła nieco sławy – prosto z Berklee – biorąc udział w warsztatach z wykładowcami tej słynnej uczelni. Jak ryba w wodzie czuje się w repertuarze jazzowym i bluesowym, nie zapominając również o innych gatunkach – poezji spiewanej, a nawet musicalach.

Bartek Łuczyński – harmonijka. Amator instrumentów dmuchanych, dwusuwów i dwunastotaktowców. Etatowy zwycięzca konkursów wszelkiej maści na najlepszego instrumentalistę, choć złośliwi twierdzą, że zawdzięcza to głównie dosyć wyrazistemu kolorowi czupryny. Faktem jest, że Bartek gra i to gra dobrze :). Poza tym to dusza-człowiek. Jest pomysł, aby wykonać jego miniaturkę i jako maskotkę zawiesić na lusterku Levowozu.

Grzegorz Skoczylas – filozof, radiowiec, dziennikarz i jeden z dwóch okularników w Levi. Poza tym gra na gitarze. Kolekcjoner instrumentów akustycznych i elektrycznych oraz innych dupersztyków potocznie zwanych efektami. Ulubiony gitarzysta – John Scofield. Ulubiony wokalista – John Scofield. Wszystko ulubione – John Scofield. Gdyby ktoś chciał mu zrobić prezent, to Grześ czeka na kolejną fajną gitarę do kolekcji bo wciąż mu mało:-)

Tomasz Budek – bas. Ostoja spokoju, oaza dobroci . Mówi nie dużo, a jak mówi to zacnie. Ma fajny bas na którym fajnie gra. Chodził sobie tu i tam aż tu nagle wpadł w sidła Levych. Mówi, że mu z tym dobrze.

https://www.facebook.com/levigrupa?fref=ts

Szczegóły

Data:
17 mar
Time:
21:30
Koszt:
15/20PLN

logo_jazzitup-1
logo 2015_baranek (1)-2
casio-1
Logo 2
10819077_811888432207997_1464547897_n
the-piano-guest-house
logo (2)
radiokraków
pilsnerr