Codziennie muzyka na żywo!
JAZZ BLUES FUNK SOUL HIP-HOP...
Poniedziałek - Piątek10 - do ostatniego gościaSobota i niedziela 10 - do ostatniego gościa
Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

LEVI

17 Mar 21:30

PLN15 - PLN20

Ewa Novel – wokal

Bartek Łuczyński – harmonijka

Grzegorz Skoczylas – gitara

Tomasz Budek – bas

Adam Leśniak – perkusjonalia

wstęp: 15/20 pln

levi

Ewa Novel – niesamowita barwa głosu i taki sam temperament sprawiają, że każdy koncert z jej udziałem to spore wydarzenie. Śpiewała od najmłodszych lat, jako jedyna z zespołu liznęła nieco sławy – prosto z Berklee – biorąc udział w warsztatach z wykładowcami tej słynnej uczelni. Jak ryba w wodzie czuje się w repertuarze jazzowym i bluesowym, nie zapominając również o innych gatunkach – poezji spiewanej, a nawet musicalach.

Bartek Łuczyński – harmonijka. Amator instrumentów dmuchanych, dwusuwów i dwunastotaktowców. Etatowy zwycięzca konkursów wszelkiej maści na najlepszego instrumentalistę, choć złośliwi twierdzą, że zawdzięcza to głównie dosyć wyrazistemu kolorowi czupryny. Faktem jest, że Bartek gra i to gra dobrze :). Poza tym to dusza-człowiek. Jest pomysł, aby wykonać jego miniaturkę i jako maskotkę zawiesić na lusterku Levowozu.

Grzegorz Skoczylas – filozof, radiowiec, dziennikarz i jeden z dwóch okularników w Levi. Poza tym gra na gitarze. Kolekcjoner instrumentów akustycznych i elektrycznych oraz innych dupersztyków potocznie zwanych efektami. Ulubiony gitarzysta – John Scofield. Ulubiony wokalista – John Scofield. Wszystko ulubione – John Scofield. Gdyby ktoś chciał mu zrobić prezent, to Grześ czeka na kolejną fajną gitarę do kolekcji bo wciąż mu mało:-)

Tomasz Budek – bas. Ostoja spokoju, oaza dobroci . Mówi nie dużo, a jak mówi to zacnie. Ma fajny bas na którym fajnie gra. Chodził sobie tu i tam aż tu nagle wpadł w sidła Levych. Mówi, że mu z tym dobrze.

https://www.facebook.com/levigrupa?fref=ts

Szczegóły

Data:
17 Mar
Czas:
21:30
Koszt:
PLN15 - PLN20