Codziennie muzyka na żywo!
JAZZ BLUES FUNK SOUL HIP-HOP...
Poniedziałek - Piątek13 - do ostatniego gościaSobota i niedziela 12 - do ostatniego gościa
Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

MARCELINA GAWRON QUINTET

23 Lis 21:30

30PLN - 35PLN

Marcelina Gawron – wokal
Adam Jarzmik – piano
Piotr Schmidt – trąbka
Mateusz Szewczyk – kontrabas
Piotr Budniak – perkusja

*wstęp: 30/35 pln

Marcelina Gawron – wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Pochodzi z urokliwej miejscowości Jaworzna w Beskidzie Wyspowym. Od najmłodszych lat związana z muzyką. Początkowo kształcona w kierunku klasycznym – ukończyła klasę skrzypiec, PSM w Limanowej. Potem II stopień szkoły muzycznej w klasie kontrabasu, PSM w Tarnowie. Wiedza, którą zdobyła była bardzo cenna w późniejszej edukacji jazzowej. Ukończyła bowiem kierunek wokalistyka jazzowa – Akademia Muzyczna w Gdańsku oraz studia drugiego stopnia na Akademii Muzycznej w Katowicach.
NOTES OF LIFE” to pierwsza autorska płyta wokalistki.
Płyta zawiera kompilację dziewięciu autorskich utworów Marceliny, z których każdy to osobna notatka z życia opowiedziana dźwiękami i słowami.
Na bazie wyrafinowanych harmonii oraz śmiałych pomysłów rytmicznych wokalistka głosem oddaje kolejne stany emocjonalne. Jako instrumentu z nieograniczony możliwościami, niejednokrotnie traktuje go instrumentalnie właśnie wchodząc w korelację z pozostałymi instrumentami; czasem w minimalistycznych ale też wielokrotnie odważnych pomysłach aranżacyjnych. Melodie pozostają w pamięci słuchacza nie tracąc na oryginalności.
Marcelina zdecydowała się na klasyczną sekcję jazzową oraz wspaniale korelujący z głosem instrument – trąbkę na zmianę z flugehornem.

http://marcelinagawron.pl/

Szczegóły

Data:
23 Lis
Czas:
21:30
Koszt:
30PLN - 35PLN