Codziennie muzyka na żywo!
JAZZ BLUES FUNK SOUL HIP-HOP...
Poniedziałek - Piątek13 - do ostatniego gościaSobota i niedziela 12 - do ostatniego gościa
Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

MÓW

06 Sty 21:00

25PLN - 30PLN

Ania Bratek – wokal
Aga Derlak – piano, wokal
Mateusz Szewczyk – kontrabas
Patryk Zakrzewski – perkusjonalia

*bilety: 25/30 plnZespół MÓW to czwórka kreatywnych artystów, którzy dzięki swoim pasjom i talentom potrafią przenieść słuchaczy w cudowny świat muzyki. Soulowe brzmienie i dające do myślenia teksty gwarantują odbiorcom niezapomniane chwile refleksji i spojrzenia na rzeczywistość z dystansu. Mów’owa muzyka jest pełna emocji, nie tylko tych ciepłych i radosnych ale także zuchwałych i buntowniczych, jest jak życie – niejednostajna i zaskakująca.

MÓW to teksty i melodie Ani okraszone nietuzinkowymi dźwiękami Agi i chłopaków.

Jesienią 2017 własnym nakładem MÓW wydał debiutancką EPkę. W tym roku czas na LP. Jesienią 2018 pod banderą słowackiej wytwórni Hevhetia światło dzienne ujrzała płyta pt. Historie zebrane.

Zespół MÓW to:

Ania Bratek (voc) – Kobieta śpiewająca i pracująca. Skończyła wokalistykę jazzową na warszawskiej ‚Bednarskiej’. Współzałożyła zespół KidBrown, w którym nadal działa. Udziela się również w projektach Praise Trio oraz chórze gospelowym „Z miłości”. MÓW to jej pomysl, ale bez wsparcia Agi i chłopaków by się nie udało.

Aga Derlak (p i voc) – Liderka Aga Derlak Trio. Za swój debiutancki album otrzymala Fryderyka w kategorii Jazzowy Debiut Roku. Kształciła się u M. Tokaja, Z. Namysłowskiego oraz P. Tomaszewskiego. Jest studentką AM w Katowicach na Wydziale Jazzu. Wraz ze swoim triem została nagrodzona na licznych konkursach jazzowych.

Mateusz Szewczyk (b) – Student AM w Katowicach na wydziale jazzu. Jest członkiem wielu zespołów i projektów, m. in. „Early Birds”, chór gospel „Z Miłości” i wiele innych. Kontrabasista i basówkarz, od ponad 9 lat rozwija się na obu tych instrumentach, czerpiąc inspiracje z wszelkich źródeł muzycznych.

Patryk Zakrzewski (percussion) – Multiperkusjonalista, muzyk sesyjny, absolwent AM w Katowicach na wydziałach klasycznym i jazzowym. Współpracował z wieloma artystami polskiej oraz zagranicznej sceny muzycznej. Akompaniował w programach Idol oraz Taniec z gwiazdami.

https://web.facebook.com/zespolmow/

Szczegóły

Data:
06 Sty
Czas:
21:00
Koszt:
25PLN - 30PLN