Codziennie muzyka na żywo!
JAZZ BLUES FUNK SOUL HIP-HOP...
Poniedziałek - Piątek13 - do ostatniego gościaSobota i niedziela 12 - do ostatniego gościa
Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

ROBERT I ŻANETA LUBERA NIE-BO

23 Lis 21:30

30PLN - 35PLN

Robert Lubera –  gitara, śpiew
Żaneta Lubera –  śpiew
Wojtek Famielec – gitara basowa
Józek Rusinowski –  perkusja

*bilety: 30/35 pln

Na koncercie usłyszymy piosenki  Roberta Lubery z wszystkich autorskich projetów (Sagittarius, The End, Nie-bo) oraz numery Żanety z jej autorskiej płyty. Oczywiście nie zabraknie także piosenek z Voice of Poland oraz Tribute to Breakout.

Nie-Bo

To muzyczny zespół Roberta Lubery który od lat działa na rynku muzycznym realizując własną wizję artystyczną. Jest to próba odejścia od sztampowych produkcji muzycznych, chęć pokazania indywidualności muzyków i wykonawców współpracujących  z zespołem w trakcie koncertów i nagrań. To pragnienie nawiązania dzięki muzyce i tekstom bliskiej emocjonalnej relacji z publicznością.
Przez wiele lat takie podejście do muzyki zaowocowało koncertami z wieloma wspaniałymi artystami, m.in. Maciej Maleńczuk, Piotr Nalepa, Maciej Balcar, Ewelina Flinta,  Krzysztof Zalewski,  Paweł Kukiz, Artur Gadowski, Kasia k=Kowalska, Ewa Bem.

Żaneta Lubera – półfinalistka programu The Voice Of Poland, autorka piosenek, stypendystka Miasta Krakowa, laureatka World Independent Music Award. Współpracowała z wieloma artystami na szerokim polu gatunków muzycznych. Występowała min. z Patrycją Markowską, Piotrem Nalepą, Mattem Kowalskym, Jarosławem Śmietaną, Wojciechem Karolakiem, Maciejem Balcarem i wieloma innymi.

Szczegóły

Data:
23 Lis
Czas:
21:30
Koszt:
30PLN - 35PLN