Codziennie muzyka na żywo!
JAZZ BLUES FUNK SOUL HIP-HOP...
Poniedziałek - Piątek13 - do ostatniego gościaSobota i niedziela 12 - do ostatniego gościa
Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

WOJCIECH GROBORZ PACELINE 4

19 Wrz 21:30

25PLN - 30PLN

Wojciech Groborz – piano
Marcin Konieczkowicz – alt sax
Tomasz Kupiec – kontrabas
Grzegorz Pałka – perkusja

*wstęp: 25/30 pln

3.09 paceline 4

PaceLine 4 to muzyczny team, któremu leaderuje niestrudzony, bezkompromisowy be-bopper, Wojtek Groborz, który przedstawia tym razem własne kompozycje. Wraz z nim usłyszymy jego wieloletniego kompana, znakomitego alcistę Marcina Ślusarczyka, oraz dwóch przedstawicieli młodego pokolenia; wirtuoza i melodyka kontrabasu, Wojtka Szwugiera i nadającego niezwykły drive, drummera Patryka Dobosza.

Paceline to określenie zapożyczone z języka kolarskiego i oznacza grupę nadającą tempo całemu peletonowi . Koncerty są prezentacją warsztatu kompozytorskiego leadera, ale zawsze się znajduje miejsce dla Dizzy Gillespiego, czy też jakiegoś łagodzącego standardu.

Wojtek Groborz – renomowany pianista, aranżer, kompozytor, producent i edukator. Jego kariera to ponad 35 lat intensywnych tournees, koncertów i oddania się magii Jazzu. W latach ’78-’81 wypłynął na szerokie wody (w przenośni i dosłownie) grając z zespołem Extra Ball Jarka Śmietany, grał ze śmietanką polskiego Jazzu, a od roku ’87 do dziś współpracuje z legendarną Jazz Band Ball Orchestra.

Począwszy od otwarcia Krakowskich Zaduszek Jazzowych w ’75 na czele swojego Big Bandu jest zawsze aktywny jako leader własnych formacji i projektów.

http://www.groborz.com/

Szczegóły

Data:
19 Wrz
Czas:
21:30
Koszt:
25PLN - 30PLN