Codziennie muzyka na żywo!
JAZZ BLUES FUNK SOUL HIP-HOP...
Poniedziałek - Piątek13 - do ostatniego gościaSobota i niedziela 12 - do ostatniego gościa
Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

OMASTA (KONCERT CHARYTATYWNY)

16 Cze 21:30

30PLN

Cześć wszystkim! Zapraszamy Was 16 czerwca na koncert charytatywny, które odbędzie sie w „Harris Piano Jazz Bar” na Rynku w Krakowie. Będzie to dla nas szczególnie ważne wydarzenie, ponieważ podczas tego koncertu będziemy zbierać pieniądze, które trafią na zbiórkę dla naszego dobrego przyjaciela, który niedawno uległ bardzo poważnemu wypadkowi. Kuba to wspaniały młody chłopak pełny marzeń, który dzień po swoich 20 urodzinach uległ tragicznemu wypadkowi. Nieszczęśliwie poślizgnął się i spadł z dużej wysokości uderzając głową o ziemię. Uraz głowy okazał się katastrofalny. Rozległy i nieoperacyjny. Rodzina Kuby chce podjąć próbę rehabilitowania, lecz wiążą się z tym ogromne wydatki, które mogą przekraczać 20 000 zł miesięcznie. Chcemy pomóc jak tylko możemy, dlatego wpadliśmy na pomysł zorganizowania tego koncertu, z którego przychody w całości trafią na zbiórkę dla Kuby. Wierzymy w to, że nasz przyjaciel do nas wróci, dlatego ogromnie liczymy na waszą obecność i pomoc w zbiórce dla Kuby! Bez was to wydarzenie się nie uda, do zobaczenia!

Omasta
Wspólny cel członków krakowskiej Omasty to odkrywanie nowych ścieżek w muzyce, nie zacierając przy tym tych starych. Grupa czerpie inspiracje z kultury ulicznej i jazzowej.
Omasta po swoim debiucie w krakowskim Paul’s Boutique została zaproszona do grania przed Slum Village oraz na belgijskim festiwalu Gent Jazz Festival. Intensywnie pracują nad nowym, autorskim materiałem który zostanie wydany w Astigmatic Records.

Paweł Kowalik – Trąbka
Antoni Blumhoff – Flet, saksofon sopranowy
Bruno Sikorski – Fortepian
Wojciech Roman – Gitara basowa
Nikodem Wikieł – Perkusja

*bilety: 30 pln

https://www.facebook.com/omastamusic

Szczegóły

Data:
16 Cze
Czas:
21:30
Koszt:
30PLN