Codziennie muzyka na żywo!
JAZZ BLUES FUNK SOUL HIP-HOP...
Poniedziałek - Piątek13 - do ostatniego gościaSobota i niedziela 12 - do ostatniego gościa
Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

BIBOBIT

02 Gru 21:00:23:00

35PLN - 40PLN

Daniel Moszczyński – wokal
Bartek Pietsch – bas
Waldemar Franczyk – perkusja
Zdzisław Babiarski – klawisze
Patryk Gruszecki – trąbka
Jan Adamczewski – sax

*bilety: 35/40 pln

Bezpretensjonalny i niezwykle optymistyczny mix acid jazzu, elektroniki i funku. W sam raz na wczesną jesień.”

TVP Kultura

„Bibobit – bardzo odważni, warto zapamiętać tę nazwę.”

Polskie Radio

” To jest ta muzyka!”

Michał Urbaniak

BIBOBIT

Mają już na koncie występy m. in. na takich festiwalach jak Orange Warsaw Festival, Kaliningrad City Jazz,  Enea Spring Break, Slot Art, Pol`and`Rock, Made in Chicago, Nowe Nurty, czy Europejskie Targi Muzyczne Co Jest Grane. Tam pokazali, że za sprawą ich koncertowej energii w niezwykły sposób zabierają publikę do swojego świata.

Do tej pory wystąpili także na wspólnej scenie przed  Hipnotic Brass Ensamble, Richardem Bona, Keyonem Harroldem, Dirty Loops, Cory Henrym, Leszkiem Możdżerem czy Michałem Urbaniakiem i za każdym zdobywali kolejnych słuchaczy. W tym roku na zaproszenie Jazz Forum pojawili się m. in. podczas Pol`and`Rock Festival na jazzowej scenie ASP oraz na letnim Dziedzińcu Kultury Narodowego Centrum Kultury.

To grupa, która ma swój własny eklektyczny styl, w którym słychać echa Jazzmatazz, Roberta Glaspera, , Tribe Called Quest czy The Roots.

W singlowym debiucie zespołu pt. „Plotka” wzięła udział Urszula Dudziak, drugi utwór  „Czasami” – szybko został zauważony przez dziennikarzy Radiowej „Trójki” i zagościł także w liście przebojów Programu Trzeciego Polskiego Radia.

W marcu ukazał się ich pierwszy długogrający album „Podróżnik”. Ta płyta to emocjonalna wyprawa przez doświadczenia  jakie zbudowały Bibobit, w której przewodnikiem są dźwięk, słowo i improwizacja. Nie zamierzają jednak na tym poprzestać! Po udanym koncertowym lecie, zespół rozpoczął pracę nad nowym materiałem, którym częściowo zamierza podzielić się z publicznością już podczas jesiennej trasy.

BIBOBIT BIO

„Nigdzie nam się nie spieszy, jesteśmy w pełnej wolności z naszymi wyborami i przebiegiem muzycznej drogi. Kochamy żywe brzmienia, a nowoczesność bardzo nas inspiruje.”

Tak o swojej twórczości mówią autorzy projektu Bibobit: Daniel Moszczyński i Bartek Pietsch

  • duet producencki, który inspiruje i jednoczy jazz, funk, oraz muzyka hip-hop w różnym stężeniu. To zespół, który świadomie przekracza granice gatunkowe, co podkreśla tytuł ich pierwszego albumu „Podróżnik” wydanego na początku 2018 r.

Koncertowy dorobek tej grupy dowodzi, że to zespół, który powstał po to aby grać na żywo. W październiku na zaproszenie TVP Kultura zagrali także swój pierwszy studyjny koncert na Scenie Alternatywnej.

https://www.facebook.com/mpbibobit/

Szczegóły

Data:
02 Gru
Czas:
21:00:23:00
Koszt:
35PLN - 40PLN