Codziennie muzyka na żywo!
JAZZ BLUES FUNK SOUL HIP-HOP...
Poniedziałek - Piątek13 - do ostatniego gościaSobota i niedziela 12 - do ostatniego gościa
Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

DARIUSZ FIJAK TRIO

08 Paź 21:30

25PLN - 30PLN

Dariusz Fijak – piano
Marcin Grzybek – bas
Seweryn Piętka – perkusja

*wstęp: 25/30 pln

Dariusz Fijak Trio w składzie pianista Dariusz Fijak, gitarzysta basowy Marcin Grzybek oraz perkusista Seweryn Piętka, powołana do życia jesienią 2018 r. Trio pracuje obecnie nad dwoma albumami: pierwszy będzie składał się z kompozycji lidera, oscylujących wokół melodyjnego, nowoczesnego jazzu, natomiast drugi projekt jest ukłonem w stronę m.in Chopina, Mozarta i Bacha gdyż to ich kompozycje zostaną wywrócone o 180 stopni i zaaranżowane na mały skład, jakim właśnie jest trio. Koncert będzie zapowiedzią obu albumów, będzie można usłyszeć miniatury zarówno z pierwszego, jak i drugiego projektu.

https://www.facebook.com/dfijakmusic

Dariusz Fijak – absolwent Wydział Jazzu na Akademii Muzycznej im Karola Szymanowskiego w Katowicach w klasie fortepianu jazzowego pod okiem profesora Wojciecha Niedzieli. Pomimo młodego wieku współpracował do tej pory z czołówką polskiej sceny rozrywkowej (Kasia Kowalska, Kazik Staszewski, Michał Szpak, Rezerwat, De Press, Natalia Przybysz, Tomasz Kowalski, Kayah, Ich Troje i wielu innych). Bogate doświadczenie zdobył m.in grając na statku, na którym opłynął cały świat. Na co dzień kompozytor, aranżer, pedagog, a przede wszystkim czynnie koncertujący muzyk sesyjny.
Seweryn Piętka – perkusista z wykształcenia i zamiłowania. Współpracuje z zespołami takimi jak: De Press, The Stage, An-Kara, Rico Sanchez& The Gipsy Kings, Dwie Korony i Ścigani.
Marcin Grzybek – człowiek renesansu , basista-samouk, muzyk sesyjny, miłośnik muzyki wszelakiej, współzałożyciel zespołu THE STAGE, ma na swoim koncie setki koncertów w kraju i zagranicą, na stałe współpracuje z: TULIĄ, Wojciech Gruszczyński, Ścigani, Rico Sanchez& The Gipsy Kings, Patryk Kumór.

Szczegóły

Data:
08 Paź
Czas:
21:30
Koszt:
25PLN - 30PLN