Codziennie muzyka na żywo!
JAZZ BLUES FUNK SOUL HIP-HOP...
Poniedziałek - Piątek13 - do ostatniego gościaSobota i niedziela 12 - do ostatniego gościa
Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

FABRYKA ZABAWEK

01 Mar 21:30

15PLN - 20PLN

Ela Łuszczakiewicz – śpiew ustny
Damian Skóra – gitara akustyczna
Marcin Chatys – bas ręczny
Bartek Staromiejski – perkusja

*bilety: 15/20 pln

fabyka-10-16

Fabryka Zabawek to pochodzący z Krakowa kwartet, gromadzący na swoich koncertach publiczność złożoną przede wszystkim z miłośników orbitowania wokół gatunków takich jak jazz, funky czy soul. Nowoczesne, rytmiczne aranżacje charakterystyczne dla większych składów, oprawione są w naturalne, akustyczne brzmienia. Na repertuar zespołu składają się przede wszystkim autorskie utwory. Istniejący od 2011 roku zespół powiększał i zmieniał skład by w 2016 roku zatrzymać się na stabilnej liczbie 4 członków 🙂 Obecnie są to: Ela Łuszczakiewicz, Damian Skóra, Marcin Chatys i Bartek Staromiejski – wykształceni muzycy posiadający bogate doświadczenie w graniu i nauczaniu muzyki. Autorem kompozycji jest Damian – gitarzysta.

Ciągle opierając się elektronicznym rozwiązaniom starają się, korzystając ze swoich instrumentów, grać razem muzykę, która, oprócz myśli zawartej w tekstach, będzie niosła zdrową dawkę groove’u, czyli krótko mówiąc – będzie „pod nóżkę”. W ich twórczości można dostrzec przegląd różnych gatunków w mniej lub bardziej czystej postaci – od jazzu, przez funk, soul, r’n’b, bossa novę po po po po po pop.

Występując na krakowskich scenach zespół traktuje swoją publiczność „po koleżeńsku” i zawsze można pożyczyć od nich 20 zł do pierwszego albo poprosić o pomoc przy przenoszeniu meblościanki. W praktyce jednak bezpośredni kontakt objawia się najczęściej w żenujących żartach improwizowanych tak jak gatunki, w których się poruszają. Jakkolwiek, nikt nie wyszedł jeszcze ze złamanym okiem.

https://www.facebook.com/FabrykaZabawekBand/?fref=ts

Szczegóły

Data:
01 Mar
Czas:
21:30
Koszt:
15PLN - 20PLN