Codziennie muzyka na żywo!
JAZZ BLUES FUNK SOUL HIP-HOP...
Poniedziałek - Piątek13 - do ostatniego gościaSobota i niedziela 12 - do ostatniego gościa
Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

BARTŁOMIEJ LONGOSZ QUARTET

26 maja 21:30

25PLN - 30PLN

Bartłomiej Longosz – tenor sax
Przemysław Stefańczyk – piano
Krzysztof Mysona – kontrabas
Piotr Przewoźniak – perkusja

*bilety: 25/30 pln

Bartłomiej Longosz Kwartet to zespół jazzowy, którego liderem jest utalentowany saksofonista Bartłomiej Longosz. W składzie kwartetu znajdują się również znakomici muzycy, którzy wspólnie tworzą dynamiczne i niezwykle pasjonujące wykonania.
Na pianie gra Przemysław Stefanczyk, który swoim wyjątkowym stylem i kreatywnością wnosi do zespołu bogactwo harmonicznych aranżacji, wspierając zarazem ekspresyjne improwizacje.
Na kontrabasie występuje Krzysztof Mysona, muzyk zapewniający stabilne i pulsujące tło, które nadaje muzyce głębię i solidne fundamenty.
Natomiast na perkusji znajduje się Piotr Przewozniak, który swoim wszechstronnym i zróżnicowanym stylem perkusji dostarcza kwartetowi mocnych rytmicznych podstaw, nadając występom niepowtarzalny groove i energię.
Wraz z tym zespołem, Bartłomiej Longosz wykonuje utwory jazzmanów młodego pokolenia, takich jak Walter Smith III, Joshua Redman, Branford Marsalis, Gerald Clayton, Ambroży Akinmusier i inni. Ich repertuar to mieszanka autorskich kompozycji i nowoczesnych aranżacji utworów współczesnych mistrzów jazzu.
Dzięki połączeniu talentów i zamiłowania do jazzu, Bartłomiej Longosz Kwartet może być pewien, że przyciągnie i zachwyci publiczność swoimi wyjątkowymi interpretacjami utworów jazzmanów młodego pokolenia oraz swoimi własnymi kompozycjami. Ich występy są pełne energii, wirtuozerii i kreatywności, co sprawia, że są oni godnymi kontynuatorami jazzowej tradycji.

Szczegóły

Data:
26 maja
Czas:
21:30
Koszt:
25PLN - 30PLN