Codziennie muzyka na żywo!
JAZZ BLUES FUNK SOUL HIP-HOP...
Poniedziałek - Piątek13 - do ostatniego gościaSobota i niedziela 12 - do ostatniego gościa
Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

MIKA/NARAJOWSKI/MASŁOWSKI

20 Sty 21:30

25PLN - 30PLN

Szymon Mika – gitara
Piotr Narajowski – kontrabas
Grzegorz Masłowski – perkusja

*wstęp: 25/30 pln

SZYMON MIKA

Szymon Mika– jeden z najbardziej utalentowanych gitarzystów jazzowych młodego pokolenia, zdobywca Pierwszej Nagrody na Międzynarodowym Jazzowym Konkursie Gitarowym im. Jarka Śmietany (2015), Grand Prix Indywidualność Jazzowa na festiwalu Jazz nad Odrą (2012) oraz wielu innych nagród i wyróżnień. Został uznany Nadzieją Roku 2016 według ankiety czytelników magazynu Jazz Forum. Zachwyca dojrzałą grą, dopracowanym brzmieniem i profesjonalnym warsztatem.

W 2016 roku ukończył Akademię Muzyczną im. Karola Szymanowskiego w Katowicach z wyróżnieniem, uzyskując tytuł magistra. Naukę kontynuował w Bazylei na Jazz Campus. W latach 2017-2018 brał udział w projekcie Focusyear, przy okazji którego występował u boku takich artystów jak: Dave Holland, Kurt Rosenwinkel, Mark Turner, Joshua Redman, Avishai Cohen i wielu innych.

Na co dzień koncertuje z czołówką polskich muzyków, współtworząc nietuzinkowe projekty.

O jego grze z entuzjazmem wypowiadają się takie osobowości jak Peter Bernstein, Mike Stern czy John Abercrombie. Występował na licznych festiwalach muzycznych w Polsce i zagranicą, między innymi Montreux Jazz Festival czy Letni Festiwal Jazzowy w Piwnicy Pod Baranami.

Komponuje także autorska muzykę, która znalazła się do tej pory na czterech płytach w tym dwóch – “Unseen” i najnowszej “Togetherness” – nagranych z autorskim trio, które współtworzą Ziv Ravitz i Max Mucha.

http://www.szymonmika.com/

https://www.facebook.com/szymonmikamusic/?fref=ts

Szczegóły

Data:
20 Sty
Czas:
21:30
Koszt:
25PLN - 30PLN