Codziennie muzyka na żywo!
JAZZ BLUES FUNK SOUL HIP-HOP...
Poniedziałek - Piątek13 - do ostatniego gościaSobota i niedziela 12 - do ostatniego gościa
Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

JACKI

10 Mar 21:30

25PLN - 30PLN

Zespół Jacki powstał w Krakowie w lutym 2023 roku. Zespół gra zarówno znane polskie hity (wykonywane przez lata, przez wokalistę grupy związanego 8 lat z zespołem Dżem), jak i światowe standardy muzyki rockowej, bluesowej i rhythm’n’bluesowej, przy czym są to utwory z repertuaru artystów rzadko adaptowanych przez polskie zespoły, jak choćby: Otis Redding, Joe Cocker, Tom Petty czy Rolling Stones! Ponadto formacja wykonuje też kompozycje własne oraz kilka wielkich polskich przebojów, w odmiennej, często zaskakującej aranżacji.

W zespole Jacki występują:

JACEK DEWÓDZKI – voc, git. Znany z występów w takich formacjach formacjach jak Dżem, Patchwork, Rewolucja, Aeroblus.

JACEK KOROHODA – git. Grał przez wiele lat z Jarkiem Śmietaną, Markiem Grechutą, Włodzimierzem Korczem i Prowizorka Jazz Band. Nagrał kilkadziesiąt płyt, z czego pięć autorskich.

JACEK CHRUŚCIŃŚKI – git bas. Znany z wieloletnich występów w zespole Wawele, a także Monkey Business, Bluesmobile, Charming Beauties, Maciej Kłeczek i Przyjaciele oraz brytyjskiej formacji Keith Thompson Band. Nagrał, jako basista w Europie 93 płyty, z czego dwie otrzymały miano Złotej Płyty!

JACEK KURAŚ – dr. Grał w zespołach Workaholic, Maciej Kłeczek i Przyjaciele i w Trio Tadeusza Pocieszyńskiego.

*bilety: 25/30 pln

Szczegóły

Data:
10 Mar
Czas:
21:30
Koszt:
25PLN - 30PLN