Codziennie muzyka na żywo!
JAZZ BLUES FUNK SOUL HIP-HOP...
Poniedziałek - Piątek13 - do ostatniego gościaSobota i niedziela 12 - do ostatniego gościa
Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

YANIKA

12 maja 21:30

30PLN - 35PLN

YaniKa, czyli Magdalena Grzymkowska, to pochodząca ze Szczecina kompozytorka, tekściarka i wokalistka nowego pokolenia, tworząca w nurcie neo soul i rnb.

Wokalistkę mogliśmy usłyszeć w housowym utworze ‘New Things’, który powstał przy współpracy z Michałem Martyniukiem. Wcześniej udzielała się na scenie muzycznej, konsekwentnie dążąc do stworzenia autorskiego, autentycznego materiału, ukazującego jej wyjątkową osobowość i wrażliwość muzyczną, dla której przyjęła swój pseudonim.

29 października 2021 roku odbyła się premiera ,,Tough Lovin’”-  debiutanckiego mini albumu YaniKi, którego zapowiedzią był ciepło przyjęty singiel ‘Try Baby’ udostępniony w formie live session.

Autorski projekt YaniKa powstał przy współpracy z Szymonem Justyńskim. W utworach znajdujących się na EP-ce możemy usłyszeć bliskie twórcom elementy neo soulu, rnb i dream pop, choć, jak mówi sama artystka “z Szymkiem określamy cały klimat płyty jako NEW NOSTALGIA 😉 „.

Podczas koncertów na żywo artystka wraz z zespołem wykonuje głownie materiał autorski. ale sięga również po inspiracje ze świata muzyki soulowej nadając im swoisty charakter.

Magdalena Grzymkowska – wokal
Krzysztof Ropicki – gitara basowa
Piotr Przewoźniak – perkusja
Konrad Hajduk – instrumenty klawiszowe

*bilety: 30/35 pln

https://www.facebook.com/YaniKa-101525105150064

Szczegóły

Data:
12 maja
Czas:
21:30
Koszt:
30PLN - 35PLN